Lijepa kuća – sjećanje na pokojne pps

Lijepa kuća – sjećanje na pokojne pps

Lijepa, pomalo sjetna, prezentacija o obitelji i o onima kojih više nema s nama. Korisno za katehezu o Dušnom danu ili pak o četvrtoj Božjoj zapovijedi.

Veličina: 1.88 MB
Pregleda: 1980 Pregleda
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps učenje kroz igru. Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u prvom razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za treći razred

Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u trećem razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Najmanje stablo na svijetu (polarna vrba) naraste do 3 centimetra.

Ivica upita Pericu nakon završenog školskog rada: “Kako si napisao?” “Nisam imao pojma, predao sam prazan list.” “O, ne! I ja isto. Učiteljica će misliti da smo prepisivali.“

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)