Prijave u Katehetski ured

Vjeroučitelji koji se prvi put prijavljuju u Katehetski ured trebaju donijeti sljedeće dokumente:

1. Molba vjeroučitelja za rad u školi (napisana u word-u, mora sadržavati sve osobne podatke i kontakte)

2. Životopis (napisan u obliku eseja, treba sadržavati sve osnovne podatke o vjeroučitelju: datum i mjesto rođenja, obrazovanje, dodatne edukacije, strani jezici, vozačka dozvola, radno iskustvo, obiteljski status, motivacija, dosadašnji angažman u župi i u drugim aktivnostima…)

3. Potvrda o sakramentima

4. Kopija diplome (ili privremene potvrde o završenom studiju)

5. Ispis ocjena s preddiplomskog i diplomskog studija

6. Mišljenje župnika (formular preuzeti u Katehetskom uredu)

7. Motivacijski razgovor (nakon dostavljenih dokumenata svaki kandidat pristupa motivacijskom razgovoru s predstojnikom Ureda)

Prema Talmudu Jeruzalemu je Bog dao devet desetina sve zemaljske ljepote, ali i devet desetina sve patnje i boli.

Vuk pita Crvenkapicu: A gdje ti živi baka? Koja joj je adresa? Crvenkapica: www.baka.com

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)