Raspored vjeroučitelja u srednjim školama 2020./2021.

Srednja školaAdresa školeVjeroučitelji
Ekonomska škola - ImotskiBruna Bušića 59
21260 Imotski
Ivana Kujundžić
Gimnazija Dr. Mate Ujevića
Imotski
Bruna Bušića 59
21260 Imotski
Viktor Bušić
Josip Domazet
Obrtničko-industrijska škola
Imotski
Bruna Bušića 59
21260 Imotski
Ante Brnas
Tehnička škola - ImotskiBruna Bušića 59
21260 Imotski
Josip Domazet
Srednja škola "Braća Radić"
Kaštel Štafilić
Put poljoprivrednika 5
21216 Kaštel Štafilić
Maja Gotovac
(dijelom zamjena Jelena Teklić)
Marina Marinović
Srednja strukovna škola
Makarska
Breljanska 3
21300 Makarska
Marin Bašić
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića
Makarska
Breljanska 3
21300 Makarska
Mario Udovičić
Gimnazija "Metković" - MetkovićKralja Zvonimira 12
20350 Metković
Edita Jerković
Srednja škola - MetkovićKralja Zvonimira 12
20350 Metković
Ivan Menalo
Rosanda Lovrić
Srednja škola "Jure Kaštelan"
Omiš
Trg kralja Tomislava 2
21310 Omiš
Stanko Stojić
Branka Mlinar
Srednja poljoprivredna i tehnička škola
Opuzen
Trg Opuzenske bojne 5
20355 Opuzen
Edita Jerković
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića
Ploče
Tina Ujevića 5
20340 Ploče
Ante Batinović
Franjevačka klasična gimnazija
Sinj
Ulica Franjevačke klasične gimnazije 22
21230 Sinj
fra Antonio Mravak
Gimnazija Dinka Šimunovića
Sinj
Dinka Šimunovića 10
21230 Sinj
Sanja s. Natanaela Radinović
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića
Sinj
Dinka Šimunovića 14
21230 Sinj
Helena Balajić
Marinka Marunica Žolo
Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića - SinjDinka Šimunovića 12
21230 Sinj
Lucijan Kosor
Sanja s. Natanaela Radinović
Ekonomsko-birotehnička škola
Split
Vukovarska 37
21000 Split
Draga Kegalj
Ivana Bulić
Mario Milovac
Elektrotehnička škola - SplitNikole Tesle 2
21000 Split

Dušan Vuletić

Glazbena škola Josipa Hatzea - SplitTrg hrv. bratske zajednice 3,
21000 Split
Jasmina Kvasina Dragičević
Graditeljsko-geodetska tehnička škola
Split
Matice hrvatske 11
21000 Split
Matija Zekić-Dragun
I. gimnazija - SplitNikole Tesle 10
21000 Split
Jerko Župa
Anita Vuletin
II. gimnazija - SplitNikole Tesle 10
21000 Split
Josipa Stipica
Mario Milovac
III. gimnazija - SplitMatice hrvatske 11
21000 Split
Ana Gelo
IV. gimnazija "Marko Marulić"
Split
Zagrebačka 2
21000 Split
Nikola Milanović
Mario Milovac
V. gimnazija "Vladimir Nazor"
Split
Zagrebačka 2
21000 Split
Ante Majić
Mario Milovac
Industrijska škola - SplitZrinsko-frankopanska 40
21000 Split
Ivica Španjić
Komercijano - trgovačka škola - SplitA. G. Matoša 60
21000 Split
Antonija Tošić
Jasmina Kvasina Dragičević
Nadbiskupijska klasična gimnazija
"Don Frane Bulić" - Split
Zrinsko-frankopanska 19
21000 Split
Ikica s. Stela Mijić
don Mato Brečić
Obrtna tehnička škola - SplitPlančićeva 1
21000 Split
Jure Perišić
Hrvoje Petrušić
Obrtnička škola - SplitNodilova 3
21000 Split
Elda Šuljić
Brankica Galić
Pomorska škola - SplitZrinsko-frankopanska 36
21000 Split
Stipe Čeko
Hrvoje Petrušić
Prirodoslovna tehnička škola
Split
Matice hrvatske 11
21000 Split
Katija Lončar
Ivanka Petrić
Srednja tehnička prometna škola
Split
Nikole Tesle 4
21000 Split
Jerko Stipica
Jasmina Kvasina Dragičević
Škola likovnih umjetnosti - SplitFausta Vrančića 17
21000 Split
Dajana Vučemilović
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju
Split
Matice hrvatske 11
21000 Split
Nada Barać
Brankica Galić
Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku - SplitZrinsko-frankopanska 23
21000 Split
Vanja Markioli
Turističko-ugostiteljska škola
Split
A. G. Matoša 60
21000 Split
Gorana Kelam
Melita Luetić
Zdravstvena škola - SplitŠoltanska 15
21000 Split

Mirjana Vučica
Dajana Vučemilović
Ivanka Petrić

Srednja zubotehnička škola
"Dental centar Marušić" - Split
Benkovačka 10a
21000 Split
Vanja Markioli
Gimnazijski kolegij "Kraljica Jelena"
Split
Nodilova 1
21000 Split
Ikica s. Stela Mijić
Privatna jezična gimnazija "Pitagora"
Split
Držićeva 8
21000 Split
Ivana Bulić
Privatna srednja škola
"Marko Antun de Dominis" - Split
Put Brodarice 6
21000 Split
o. Jozo Ćirko
Damir Šamija
Privatna srednja ugostiteljska škola
"Wallner" - Split
Makarska 36
21000 Split
Ivica Španjić
Srednja strukovna škola
"Blaž Jurjev Trogiranin" - Trogir
Ulica dr. Franje Tuđmana 1
21220 Trogir
Dušan Bešlić
Marina Marinović
Srednja škola "Ivan Lucić"
Trogir
Put Muline 2b
21220 Trogir
Anita Vuletin
Srednja škola "Tin Ujević"
Vrgorac
Matice hrvatske 8
21276 Vrgorac
Damir Šamija

Zanimljivosti

Prvu školu u Hrvatskoj osnovali su benediktinci u Rižinicama pored Solina, u 9. st. za vladavine kneza Trpimira.

Humor

Adam se proderao na Evu. Ona briznu u plač: Adame! Nitko mi se nikada nije obratio takvim tonom!!!!

Poslovice

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)