Prezentacije

Izradili smo, preradili, preveli, prikupili 820 prezentacija za razmišljanje, pouku, vjeronauk, ohrabrenje, opuštanje, slobodno vrijeme…

Biblija

O Bibliji općenito; biblijski tekstovi posloženi u prezentaciju za vjeronauk i trenutke meditacije i opuštanja; biblijske pripovijesti posložene u prezentacije s prigodnim ilustracijama i animacijama.

Kvizovi i igre

Kvizevi i igre za ponavljanje gradiva iz vjeronauka posloženi u pps prezentacije, kao i kvizevi vjerske tematike općenito.

O molitvi

Prezentacije o kršćanskoj molitvi, potrebi i blagodati molitve namijenjene za vjeronauk, župnu katehezu i obogaćivanje duhovnog života.

Misli za dušu

62 prezentacije lijepih misli za dušu

Prijateljstvo

prezentacije o prijateljstvu za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Crkva i Duh Sveti

prezentacije o Katoličkoj crkvi i djelovanju Duha Svetoga u Crkvi. Namijenjene za nastavu vjeronauka, župnu katehezu i obogaćivanje vjerničkog života.

Prezentacije na temu Blažene Djevice Marije.

Ekologija, dani kruha i zahvalnosti

Čuvajmo prirodu – to je dom koji nam je Bog dao

U hramu Kalbher u Ujainu (Indija) postoji kip Shive koji pije alkohol.Tisuće Hindusa koji inače ne smiju piti alkohol svakodnevno hodočaste noseći sa sobom boce viskija koje upravitelji hrama daju Aghorima.

Kuca Muji neko na vrata, on otvori, kad ono Smrt: ‘Došla sam vam uzeti dušu!’ Mujo: ‘Fato, dušo, došao neki čovjek u crnom po tebe.’

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)