Neki čudan glas – pps

Neki čudan glas – pps

Lijepa prezentacija o potrebi brige za prirodu koju nam je Bog dao. Neki dječak šetao je morskom obalom i vidio morsku zvijezdu. Vratio ju je u more. Priroda je rekla hvala.
I drugi primjeri ekološki osvještene osobe.

Veličina: 4 MB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Stvarno dobra stvar – pps

Starcu koji danima nije reagirao na lijekove volju za životom vratio je unuk kad je došao u bolnicu i rekao:
“Djede moraš kući, bicikl mi se pokvario.”
Poučna priča o osamljenosti i sitnicama koje životu daju smisao posložena u prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Slika Čudotvorne Gospe Sinjske, rad nepoznatog venecijanskog majstora iz 15. st. štovala se 150 g. u Rami u Bosni. U Sinj je prenesena 28 godina prije čudesnog oslobođenja od Turaka tj. 1687. godine.

Kompjuter me pobijedio u šahu. – Poslije sam ga prebio.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)