Kraljevski golub – pps o poštivanju različitosti

Kraljevski golub – pps o poštivanju različitosti

Kraljevski golub – pps o poštivanju različitosti

Kratka poučna priča o poštivanju razlika.
Nasruddin je postao upravitelj kraljeva dvora. Jednom je šetajući vidio kraljevskog sokola…

Veličina: 518.5 KB
Ažurirano: 05. 11. 2017.

Paradoks našega vremena – pps

Paradoks našeg vremena je da gradimo sve više zgrade, no nižeg smo praga tolerancije; autoceste su šire, a pogledi na svijet uži.

Klinika kod Gospodina Isusa – pps

Došao sam u Kliniku kod Gospodina Isusa i na sistematskom pregledu otkrio da sam teško bolestan. Dao mi je jednostavne prirodne lijekove.

Osim osuđenih kriminalaca, ratnih zarobljenika i robova, postojali su i profesionalni gladijatori – slobodni ljudi koji su se dobrovoljno javljali za borbu. Čak je i car Commodus sudjelovao u više borbi u areni, a zanimljivo je da je umro tako što ga je atletičar Narcissus zadavio u svlačionici. ,

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)