Odgoj – poučna priča pps

Odgoj – poučna priča pps

Kratka poučna prezentacija o nužnosti odgajanja.

Veličina: 345.5 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Krila – poučna priča pps

Kratka misaona prezentacija prema priči Bruna Ferrera.
Mi kršćani često smo poput nezadovoljnog goluba koji je krila shvaćao kao smetnju u trčanju jer nije shvaćao da je stvoren za nebo.

Stanovnik Zemlje prosječno potroši 50 kg papira godišnje, a u Republici Hrvatskoj papir čini čak 27% komunalnog otpada.

Šef željezničke stanice odveo sina prvi dan u školu. Nakon nastave otac pita kako je bilo a dječak odgovara: bez veze, na vratima piše PRVI RAZRED a unutra drvene klupe.

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)