Isusovi apostoli – prezentacija

Isusovi apostoli – prezentacija

Prezentacija o dvanaestorici apostola koje je Isus izabrao i poslao da naviještaju radosnu vijest Evanđelja. Korisno za vjeronauk u 5. razredu osnovne škole.

Veličina: 1.53 MB
Ažurirano: 05. 12. 2017.

Savršeni župnik – prezentacija

Savršeni župnik propovijeda točno deset minuta.
Pritom oštro osuđuje sve grijehe, ali tako da se
nitko ne osjeća povrijeđenim…

Ako ti je stalo do Crkve - pps

Ako ti je stalo do Crkve ne raspredaj odveć o njoj i ne pitaj koliko je u njoj baštine vječnosti a koliko naplavina vremena, nego ti budi crkva da Sin Božji kad dođe nađe vjere na zemlji.

Najveća zajednica ortodoksnih Židova u Europi živi u Antwerpenu u Belgiji. Vrlo su uspješni u trgovanju dijamantima.

‘Zašto više nisi prijatelj s onim Markom’, pita majka sina. ‘Pa, bi li se ti družila s nekim tko pije, puši i drogira se’, odgovara joj sin. ‘Naravno da ne bih’, odgovara ponosna majka. ‘E, pa vidiš, ne bi ni Marko!’

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)