Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Učini  danas – pps
Učini danas – pps

Kad bi možda bilo istina da te danas posljednji put vidim s mojih bi usana potekla molitva da mi dopusti biti tvojim anđelom čuvarom.
Kad bi možda bilo istina…

Dalaj-lamini savjeti – pps

Imaj na umu da velike ljubavi i velike uspjehe uvijek prati veliki rizik.

Zapamti: ponekad je divno nemati ono što želiš.

Nikad se nemoj smijati tuđim snovima.

Provedi svaki dan malo vremena sa sobom.

Zapamti da je najbolji odnos onaj kad je tvoja ljubav za drugim jača od tvoje potrebe za njim.

Nisu ni sve mačke tako crne. Stara praznovjerja tvrde da crna mačka donosi sreću ako se sretne u jutro ili na Novu godinu.

Pita profesor povijesti Ivicu: ‘Što je bilo nakon Napoleonove smrti?’ ‘Sprovod, profesore.’

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)