Profesor i lađar – pps

Profesor i lađar – pps

Profesor i lađar – poučna priča o pravim vrijednostima

Kratka poučna priča o životnim vrijednostima posložena u prezentaciju. Jedan je sveučilišni profesor pitao lađara poznaje li povijest i zaključio kako je ovaj izgubio trećinu života obzirom da povijest nije poznavao.

Veličina: 2.15 MB
Ažurirano: 02. 10. 2017.

Einstein i violina – pps

Albert Einstein uživao je svirati violinu iako nije bio neki talent za glazbu. Jednom je dobio priliku svirati s orkestrom ali nije brojao taktove. Dirigent, iznerviran, reče najvećem matematičkom geniju NAUČI BROJATI VIŠE!

Dječakova slabost – pps

Dječakova slabost – optimistična priča – pps

Jedan je desetogodišnji dječak odlučio trenirati judo uprkos tome što je u prometnoj nesreći izgubio lijevu ruku. Stari sensei ga je učio jedan jedini pokret. Dječak je pobijedio na turniru. Kako? Uspio je svoju slabost pretvoriti u svoju najveću snagu.
Lijepa poučna optimistična prezentacija.

Najmlađi roditelji u povijesti živjeli su u Kini. Roditeljima su postali 1910. u dobi od 8 i 9 godina.

– Gdje ćeš za Božić? – Na ponoćku u župnu crkvu.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)