Odmori dušu 46 – pps prezentacija

Odmori dušu 46 – pps prezentacija

Genije je jedan posto inspiracije i 99 posto znoja. Nema tog dobrog dijela, koliko god malo bilo, koje je učinjeno uzalud. Za sretan život potrebni su šaka riže i slamnati šešir. Ogovaranje i zavist slušaju se otvorenih očiju.

I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Veličina: 677.97 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Misli anonimnih ljudi 2 – pps prezentacija

Ne postoje neosvojive tvrđave, postoje samo loši napadači.

Večernje vijesti započnu s “Dobra večer”,
a onda ostatak potroše da ti pokažu zašto nije dobra.

Ako bih se složio s tobom oboje bismo bili u krivu.

I druge mudre misli anonimnih ljudi posložene u prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Sveti Ivan Nepomuk bačen je u rijeku Vltavu sa sredine Karlovog mosta najveće atrakcije češke prijestolnice zato što je odbio otkriti kraljičinu ispovjednu tajnu.

- Tko je najveći grješnik Starog zavjeta? – Mojsije. Odjednom je pogazio svih deset zapovijedi.

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)