Molitva Mariji – pps prezentacija

Molitva Mariji – pps prezentacija

Molitva Mariji posložena u prezentaciju s Marijinim ikonama.

Veličina: 892.76 KB
Ažurirano: 05. 12. 2017.

Idi ti umjesto mene – prezentacija o molitvi

Kratka poučna priča o molitvi i osobnoj odgovornosti.

Jedan je čovjek imao običaj nedjeljom reći svojoj ženi: “idi ti u crkvu pa se moli i za mene i za sebe.”
Jedne noći je usnuo kako se sa svojom ženom našao pred rajskim vratima i začuo glas…

Marija u Isusovu životu – pps

Marija u Isusovu životu od anđelova navještenja do smrti na križu. Kratka prezentacija za vjeronauk za niže razrede osnovne škole.

Na okviru od iskucanog srebra u kojem se nalazi slika Čudotvorne Gospe Sinjska piše “Svetoj Mariji od Milosti grada Sinja”.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)