Svjedok 11 - 2004.

Svjedok 11 - 2004.

U jedanaestom broju Svjedoka – godišnjaka vjeroučitelja Splitsko-makarske nadbiskupije – uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Cjeloviti spolni odgoj
  • Odgojna uloga škole danas

Svjedok 22 - 2015.

U 22. broju Svjedoka, godišnjaka Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije, uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Temelji vjeronaučne metodike
  • Vjeronauk kao mjesto inkulturacije vjere
Svjedok 18 - 2011

U osamnaestom broju Svjedoka – godišnjaka vjeroučitelja Splitsko-makarske nadbiskupije – uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Suvremeni govor o Božjim zapovijedima
  • Komunikacijska osposobljenost vjeroučitelja

Ključeve crkve sv. groba u Jeruzlemu od 1246. godine čuvaju muslimani. Jedna muslimanska obitelj čuva ključeve, a druga ima pravo otvoriti vrata.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)