Biblija i Internet – pps

Biblija i Internet – pps

Simpatična kratka prezentacija o važnosti razumijevanja Biblije i prihvaćanja Božje riječi u ljudskom životu.

Veličina: 325 KB
Ažurirano: 07. 08. 2017.

Starozavjetne osobe – pps otkrivanje slike

Prezentacija sa 10 slika iz Biblije mladih. Ispod brojeva se kriju: Golijat, Jakov-Izrael,  Bat Šeba, Samson, Mojsije, Ruta, Jakovljev san…

Noa je slušao Boga – pps

Prezentacija o Noi i potopu prema tekstu Staroga zavjeta. Korisno za učenike drugog razreda osnovne škole.

Nadbiskupija u Linzu u Austriji ponudila je besplatan download zvukova zvona triju najvažnijih crkava toga područja. Među zvonima čiji se zvuk može downloadati na mobilni telefon je i glasovito zvono Immaculata iz katedrale sv. Marije u središtu Linza.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)