Stvaranje svijeta i čovjeka (2)

Stvaranje svijeta i čovjeka (2)

Prezentacija o stvaranju svijeta i čovjeka prema udžbeniku za vjeronauk četvrtog razreda osnovne škole.
U početku stvori Bog nebo i zemlju.

Veličina: 1019.5 KB
Ažurirano: 07. 08. 2017.

Mojsije – izlazak iz ropstva

Kratka prezentacija o jednoj od najpopularnijih biblijskih pripovijesti popraćena veselim sličicama.

Pismo ljubavi pravoga Oca – pps

Vrlo lijepim slikama popraćeni svetopisamski citati koji pokazuju očinsku ljubav Božju.

Uključite zvučnike i uživajte!

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

– U svom životu slagala sam samo tri puta – hvali se jedna žena u društvu prijatelja. – Ovo je znači četvrti – odgovori netko od njih.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)