Budi dobar sa svima – pps

Budi dobar sa svima – pps

Zaboravi brojenje do 10 broji do 1000 prije nego što učiniš ili kažeš nešto što bi moglo pogoršati situaciju.

Veličina: 847.5 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Trajanje vremena – pps

Vrijeme je tako relativno. Ako želiš znati što znači jedna godina pitaj studenta koji je zbog jednog ispita pao.
Ako želiš znati što znači jedan mjesec pitaj majku čija je beba došla na svijet mjesec dana ranije.

Odmori dušu 15 – pps

Ne molim za lakši teret već za šira ramena.
Samo onaj koji pliva protiv struje zna njenu snagu.
Laž stigne napraviti krug oko svijeta prije nego istina obuje čizme.
Sreća i talent rijetko su kad dobri prijatelji.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Obnovu katedrale sv. Patrika u Dublinu u prošlom stoljeću je financirala tvrtka Guinness – najveći izvoznik piva na svijetu.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)