Gospodinovo i čovjekovo – pps

Gospodinovo i čovjekovo – pps

Čije je sunce, nebo, zemlja, životinje…

Razmišljanje Stjepana Lice prema vjeronaučnom udžbeniku za četvrti razred osnovne škole.

Veličina: 783.5 KB
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Odmori dušu 64 – pps prezentacija

Pamet je ukras u blagostanju i utočište u nevolji. Živite zajedno kao braća, a poslujte kao stranci. Nesretan čovjek kad i na perje padne razbije glavu. Marljivost je napadaj koji mnoge ljude brzo prođe. Arhitekt je zidar koji zna latinski. Tražeći nedostižno činimo nemogućim ono što je ostvarivo. I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Mudre izreke – pps

Kad bi svaki čovjek na svijetu usrećio barem jednog čovjeka, čitav bi svijet bio sretan!

Mudar čovjek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže.

Ti ne znaš kako je težak teret koji ti ne nosiš.

I druge mudre izreke posložene u prezentaciju.

U Bruxellesu u Belgiji zgrada burze podignuta je na mjestu prosjačkog redovničkog samostana.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)