Isus Krist pravi Bog – pps

Isus Krist pravi Bog – pps

Isus Krist je poznavao Pismo. Bio je znalac, ali ne vidim da bi iz toga nužno slijedilo da bi morao biti Bog.
Snažan tekst o Isusu Kristu.

Veličina: 284 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Odmori dušu 37 – pps prezentacija

Danas ljudi znaju cijenu svemu, a vrijednost ničemu.

Kada počnemo voljeti sebe, počnu se događati čuda.

Sve što ste ikad priželjkivali nalazi se na drugoj strani straha.

Veličina čovjeka se krije u njegovoj sposobnosti da se uspješno suoči s razočarenjem i da iz njega izađe obogaćen, a ne osiromašen.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Čekanje – pps

Gospodine, kako sam često uzalud čekao! Čekao sam posjet, a nitko nije došao. Čekao sam pismo i nije stiglo.

Nadao sam se blagom sudu, a bio je jako tvrd.

Gospodine, teško mi je što moram čekati.

Jedino Michelangelovo djelo koje je napustilo Italiju za njegova života je mramorna Bogorodica s djetetom koja se nalazi u crkvi Notre Dame u Brugge-u u Belgiji. Katolički Brugge ukrašava 600 malih kipova Majke Božje od kojih je Michelangelova Bogorodica s djetetom najljepši.

Nakon propovijedi pita biskup nemirnu djevojčicu: “Zašto ti hodaš po crkvi dok svi ostali sjede?” – “A zašto ti govoriš dok svi ostali šute?” – odgovori djevojčica.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)