Osam tajni uspjeha – pps

Osam tajni uspjeha – pps

Budi strastven u svemu što radiš. Ako ne voliš svoj posao i ne uživaš u njemu nikad nećeš u potpunosti uspjeti.

Radi marljivo svaki dan, cijele godine, na onome što voliš i uspjeh će sigurno doći.

Lijepa optimistična prezentacija.

Veličina: 796 KB
Pregleda: 1927 Pregleda
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Čišćenje – pps

Razmišljanje o smislu boli i patnje u životu. Zašto Bog koji je milosrdan dopušta nevolje?
Prezentacija pronađena negdje na internetu – autor nepoznat.

Odmori dušu – mudre izreke pps 58

Svaki pothvat prolazi kroz slijedeće faze: entuzijazam, komplikacije, razočaranje, potraga za krivcem, kažnjavanje nevinog i nagrađivanje onih koji nisu napravili ništa! Što smo udaljeniji od problema, to smo veći idealisti. Oni koji lako opraštaju često će biti vrijeđani. Najbolji vođe okružuju se pomagačima i kolegama koji su pametniji od njih.  I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

– U svom životu slagala sam samo tri puta – hvali se jedna žena u društvu prijatelja. – Ovo je znači četvrti – odgovori netko od njih.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)