Tragovi u pijesku – pps

Tragovi u pijesku – pps

Jedne noći usnio sam kako hodam obalom mora s mojim Gospodinom. Pred očima mi je, poput bljeska, prošao cijeli život.

Veličina: 1.01 MB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Drveni klin – priča o savjesti pps

Kratka priča o savjesti posložena u prezentaciju. Đavao je jednom posložio čitav arsenal alata…

Leptir i cvijet – prezentacija o molitvi

Prezentacija o molitvi. Molio sam Boga da mi dade jednog leptira i jedan cvijet a on mi je dao gusjenicu i kaktus.

Napoleon je 1801., prije nego se proglasio carem i kraljem Italije, uredio Zakon o školstvu kojim je ustrojio gimnazije (liceje) za koje su postojale stipendije.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)