Smrt svega stvorenoga - pps

Veličina: 2.34 MB
Ažurirano: 13. 09. 2019.

Deset stvari koje te Gospodin neće pitati – pps

Razmišljanje o deset stvari koje nam se čine važne u životu, ali koje nisu bitne za spasenje i koje nas Isus sigurno neće pitati na Sudnjem danu.

Ljepota raja i čistilište (ppt AŠ)

Prezentacija koja prati pripremu Ljepota raja i čistilište za sedmi razred osnovne škole.

Nadbiskupija u Linzu u Austriji ponudila je besplatan download zvukova zvona triju najvažnijih crkava toga područja. Među zvonima čiji se zvuk može downloadati na mobilni telefon je i glasovito zvono Immaculata iz katedrale sv. Marije u središtu Linza.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)