Vojnici križa – pps

Vojnici križa – pps

Vojnici križa - citati iz Biblije - pps

Marš: K cilju hitim, k nagradi višnjeg poziva Božjeg u Kristu Isusu. Pogled: Bdijte! Protivnik vaš, đavao, kao ričući lav obilazi tražeći koga da proždre. …

Veličina: 475 KB
Ažurirano: 07. 08. 2017.

Milosrdni Samaritanac – Isusova prispodoba pps

Isusova prispodoba o milosrdnom Samaritancu. Korisno za vjeroučenike nižih razreda osnovne škole.

Želiš li Bože – pps Majka Tereza

Želiš li moj glas Bože da bi čitav dan govorio onima kojima su potrebne Tvoje riječi ljubavi… Bože, danas ti dajem svoj glas.
(Majka Tereza)

Najveći nadgrobni spomenik na svijetu je Keopsova piramida. Danas je visoka 138 metara a prvotna visina bijaše 147.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)