Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps učenje kroz igru. Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u prvom razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Veličina: 3.51 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Svisvetska šetnja – razmišljanje pps

Sjećanje, sjeta, tuga i radost. Misli nam naviru dok prolazimo stazama posutim zlatnim lišćem. Čini se naši dragi što odavno ili skoro usnuše još su dragocjeniji.

Zbogom, laku noć ili dobro jutro – pps

Jednog pobožnog čovjeka pregazio je automobil, opraštajući se od svoje obitelji pokazuje koliko je imao veliku kršćansku nadu u vječni život.

Danas postoji više od 300 gradova koji imaju više od milijun stanovnika.

Za vrijeme propovijedi, koja se poprilično otegla, župnik načas prekine govor uz ispriku: – Nadam se da mi nećete zamjeriti, zaboravio sam sat na stolu. Iz pozadine se čuje duboki muški glas: – Ne brinite, velečasni, u sakristiji imamo kalendar…

Grubost je pokušaj slabog čovjeka da bude jak. (Matthew Casy)