Oče daj mi Isusa – pps

Oče daj mi Isusa – pps

Kratka meditativna prezentacija obogaćena ikonama.

Veličina: 1.3 MB
Ažurirano: 01. 12. 2017.

Lula mira – pps

Lula mira – pps o srdžbi

Mudri je stari Indijanac savjetovao mladiće iz svoga plemena: kad se jako srdiš na nekoga tko te je smrtno uvrijedio, prije nego digneš ruku na njega napuni lulu i promisli. Vidjet ćeš da je smrt prevelika kazna.

Oglas razmišljanje – pps

Traže se ljudi koji rade, a ne prigovaraju; koji stvaraju a ne pričaju prazne priče; koji kažu “može se”, a ne “to je nemoguće”… koji raspršuju tamu paleći barem jedno svjetlo dobra, a ne oni koji troše život proklinjući tamu.

Martin Luther izvjesio je 31. listopada 1517. na vrata katedrale u Wittinbergu 95 teza o oprostima, dogmama i uređenju crkve. Zanimljivo je da ovaj događaj u svojim djelima ne spominje ni jednom jedinom riječju.

Zaručnici došli na vjenčanje sa zakašnjenjem od oko sat vremena. Kad su napokon stigli župnik će ljutito: Sljedeći put vas neću čekati ni minute!!!

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)