Odmori dušu 38 – pps prezentacija

Odmori dušu 38 – pps prezentacija

Sreća se nalazi u svemu. Samo je treba znati izdvojiti.

Nije milosrđe dati psu kost. Milosrđe je podijeliti s njim kost
kad si gladan kao on.

Samo kukavice ne opraštaju: praštanje je vrlina hrabrih.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 595.42 KB
Pregleda: 1928 Pregleda
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Odmori dušu 36 – pps prezentacija

Postoje dvije vrste ljudi: oni koji odrađuju posao i oni koji grabe zasluge. Pokušajte biti u prvoj grupi; tamo je manja konkurencija.

Ne mogu shvatiti zašto se ljude plaše nove ideje. Mene plaše stare.

Fanatik je osoba koja ne može promijeniti mišljenje i ne želi promjeniti temu.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Odmori dušu 56 – pps

U glave ljudi ništa tako teško ne ulazi kao istina. Istina postoji. Izmišljati se može samo laž. Mudrost započinje čuđenjem. Plemeniti čovjek drži do ispravnosti, mali čovjek do koristi. Ne plašite se napraviti veliki korak. Nitko još nije preskočio provaliju u dva mala skoka.

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)