Deset pitanja za početak godine – pps

Deset pitanja za početak godine – pps

Što je gore ne uspjeti ili nikada ne pokušati?
Ako je život tako kratak zašto radiš stvari koje ne voliš i voliš toliko stvari koje ne radiš?…

Veličina: 572 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Misli anonimnih ljudi 7 – pps

Često se događa da oni koji te vole ne znaju to pokazati, a oni koji te mrze znaju to sakriti.

Ako pogledaš oko sebe i radiš potpuno suprotno od onog što rade ljudi oko tebe imat ćeš 95 % šanse za uspjeh.

Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao kompenzaciju za slobodu mišljenja koju rijetko koriste.

Lijepa prezentacija za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Odmori dušu 64 – pps prezentacija

Pamet je ukras u blagostanju i utočište u nevolji. Živite zajedno kao braća, a poslujte kao stranci. Nesretan čovjek kad i na perje padne razbije glavu. Marljivost je napadaj koji mnoge ljude brzo prođe. Arhitekt je zidar koji zna latinski. Tražeći nedostižno činimo nemogućim ono što je ostvarivo. I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

“Najstarijim živim bićem na zemlji” naziva se sekvoja stara između 2500 i 3000 godina. Ovo stablo visoko 83m, promjera 31m, živi u Nacionalnom parku Sequoia u blizini Los Angelesa. Službeno mu je ime General Sherman.

“Velečasni, mogu li spasiti dušu ako za crkvu dam 10 000 kuna?” – pita škrtac na umoru. “Nisam siguran, ali ja bih na Vašem mjestu pokušao.”

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)