Poučavaj me dijete – pps

Poučavaj me dijete – pps

Dijete poučavaj me u svemu. Ti znaš kako vjetar pjeva u krilima ptica i kako za svakim pogledom ostaje trag.
Ti znaš kako svaki tren dobrote širi život zemlje za po jednu prisnost. Uključite zvučnike.

priredio fra Ivan Marić

Veličina: 970 KB
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Ljubav i vrijeme – pps

Bio jednom jedan otok na kojem su živjeli svi ljudski osjećaji i ljudske vrijednosti: ljubav, ponos, dobra volja, tuga…
Kratko razmišljanje o važnosti ljubavi u ljudskom životu posloženo u prezentaciju.

Naučiš s vremenom – pps

Nakon nekog vremena uvidiš tanku crtu između držanja za ruke i vezanja za dušu. I naučiš da voljeti ne znači oslanjati se, a društvo ne znači sigurnost.

Obnovu katedrale sv. Patrika u Dublinu u prošlom stoljeću je financirala tvrtka Guinness – najveći izvoznik piva na svijetu.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)