Zavisi u čijim je rukama – pps

Zavisi u čijim je rukama – pps

Praćka u mojim rukama je dječja igračka. Praćka u Davidovim rukama moćno je oružje. Sve ovisi u čijim je rukama.

Veličina: 237.5 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Odmori dušu 14 – pps

Ljudi poznaju zakone samo ako su ih prekršili.
Mladi ste samo jednom, no nezreli možete biti zauvijek.
Ako sumnjate u nekog, nemojte ga zaposliti.
Ako ste nekoga zaposlili, nemojte sumnjati u njega.

I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Misli anonimnih ljudi 3 – pps

Znaš li zašto smo ponekad veoma razočarani?! Zato što vjerujemo da su drugi spremni učiniti za nas ono što bi mi, bez razmišljanja, učinili za njih.

Najteže je slušati čovjeka koji nema dovoljno duše da bi govorio dobro, niti dovoljno pameti da bi šutio.

Kada uspiješ tvoji će prijatelji znati tko si ti, ali kada padneš, ti ćeš znati tko su tvoji prijatelji.

Mudre misli anonimnih ljudi posložene u lijepu meditativnu prezentaciju za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Ujedinjeni narodi, da bi istražili kakvo je mišljenje naroda svijeta, odabranim ljudima sa svih kontinenata postavili su isto anketno pitanje: “Kakvo je Vaše osobno mišljenje o nestašici hrane u ostalim dijelovima svijeta?” Rezultati ankete bili su poražavajući. U Africi nisu znali što je to hrana. – U Europi nisu razumjeli što je to nestašica. U Aziji nisu znali što je osobno mišljenje. – U Americi nisu znali koji su to ostali dijelovi svijeta.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)