Misli Ziada Abdelnoura – pps

Misli Ziada Abdelnoura – pps

Zdrav razum nije dar, već kazna jer moraš izići na kraj sa svima koji ga nemaju.
Kada bi svi poštovali pravila, ništa se nikad ne bi promijenilo.
Istinski bogat čovjek je onaj čija djeca trče u zagrljaj i kada su mu ruke prazne.
Nemoj razmišljati izvan okvira. Razmišljaj kao da okviri ne postoje. Život je kao lift. Dok se penješ, ponekad moraš pustiti neke ljude da izađu.

Veličina: 804.59 KB
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Odmori dušu 3 – pps prezentacija

Vi gledate stvari kakve jesu i pitate: ‘Zašto?’ Ja sanjam stvari kakve nikad nisu bile i pitam: ‘Zašto ne?’
Opraštanje ne mijenja prošlost, ali obogaćuje budućnost.
Komisija je skupina ljudi koji svaki zasebno ne mogu ništa učiniti, ali zajedno mogu odlučiti da se ništa ne može učiniti.
I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Iskustva s ljudima – pps

Tko se zauzima za druge RISKIRA da bude odbačen.

Tko se oslanja na druge RISKIRA da bude izigran.

Tko se povjerava drugima RISKIRA da bude izdan.

Tko pomaže drugome RISKIRA da doživi nezahvalnost.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Vuk pita Crvenkapicu: A gdje ti živi baka? Koja joj je adresa? Crvenkapica: www.baka.com

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)