Bože, daj mi radost – pps

Bože, daj mi radost – pps

Bože daj mi radost u poslovima koji pritišću, u misli da se život troši na ljubav, u vjeru u Boga na kraju puta.

Veličina: 348 KB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Spot za prodaju mira – pps

Na bijelom ekranu prikazana je reklama proizvoda koji nema svoju marku, slogan niti promociju jer nudi mir – proizvod za koji nikoga ne treba uvjeravati da ga kupi.

Istinska ljepota žene – pps

Mudri savjeti Audrey Hepburn o ljepoti.
Npr. “Za atraktivne usne govorite ljubazno!”

Najduže svjetsko hodočašće je u Santiago de Compostelu, svetište sv. Jakova apostola u Španjolskoj. “Francuski put” dužine 800 km hodočasnici prelaze pješice, na konjima ili biciklom. Ako se krene iz Pariza, putem koji se skupa sa još 3 ujedinjuje u “Francuski put” duljina hodočašća je čak 2 000 km.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)