Iluzija jedne sove – pps

Iluzija jedne sove – pps

Sova koja je bila omražena zbog kreštavog, prodornog glasa spremala se napustiti grad, no nije joj palo na pamet da će njeno neugodno kreštanje smetati i građanima drugoga grada.

Veličina: 7.37 MB
Ažurirano: 08. 11. 2017.

Zeleno i bijelo – pps

Poučna priča posložena u pps. Ne sudi nikoga dok nisi barem sat vremena u njegovim cipelama hodao njegovim putem.

Bruno Ferrero

Kuća mira – pps

– Dječak neki vidio je sliku koja je nosila naslov “Kuća mira”. Kako na vratima nije vidio kvaku pitao se kako ući…

Prvi Martirologij (popis svetaca Crkve) objavljen je 1584. na zahtjev pape Grgura 13.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)