Zaleđeno jezero – pps poučna priča

Zaleđeno jezero – pps poučna priča

Poučna priča Bruna Ferrera posložena u prezentaciju.

Veličina: 561.5 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Trajanje vremena – pps

Vrijeme je tako relativno. Ako želiš znati što znači jedna godina pitaj studenta koji je zbog jednog ispita pao.
Ako želiš znati što znači jedan mjesec pitaj majku čija je beba došla na svijet mjesec dana ranije.

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

U Grad Rim s Vatikanom godišnje hodočasti oko 8 milijuna vjernika, Lourdes 6 milijuna, Jasnu Goru 4 do 5 milijuna, Fatimu 4 milijuna, Guadelupe 2 milijuna. U Mariju Bistricu pristigne oko pola milijuna hodočasnika.

Na satu vjeronauka: – Koja je razlika između kršćanskoga i muslimanskog braka? – Muslimani smiju imati više žena a kršćani samo jednu. I to se zove monotonija.

Kad bogataš postane siromah, postane i učitelj. (Kineska)