Svjedok 22 - 2015.

Svjedok 22 - 2015.

U 22. broju Svjedoka, godišnjaka Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije, uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Temelji vjeronaučne metodike
  • Vjeronauk kao mjesto inkulturacije vjere

Svjedok 17 - 2010

U sedamnaestom broju Svjedoka – godišnjaka vjeroučitelja Splitsko-makarske nadbiskupije – uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Vjeronauk i vjeroučitelji pred društvenim izazovima
  • Crkva – proročka zajednica
Svjedok 23 - 2016

U 23. broju Svjedoka, godišnjaka Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije, uz redovne rubrike (statistika, kateheze, događaji i razmišljanja) obrađene su dvije središnje teme:

• Uloga medija u odgoju i obrazovanju djece i mladih
  • Evanđelje milosrđa u nastavi vjeronauka

Deva, najveća pustinjska životinja, je pripitomljena prije čak 6 000 godina.

Neki poduzetnik upitao svog župnika: Kome se trebam moliti da mi financijska dolazi rjeđe? – Najbolje sv. Bartulu! Njega su živog oderali, pa zna kako Vam je.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)