Da Isus dođe danas… pps

Da Isus dođe danas… pps

Da Isus dođe danas bi li se presvukao prije nego ga pustiš unutra ili bi sakrio neke cd-ove i časopise i na njihovo mjesto postavio Bibliju? …

Veličina: 741 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Odmori dušu 19 – pps

Bolje je s mudrim plakati, nego s ludim pjevati.

Propali ljudi dijele se na dvije vrste: one koji su mislili, a nikad ništa nisu učinili, i one koji su učinili, a nikad nisu mislili.

Jedino mjesto u kojem ‘uspjeh’ dolazi prije ‘zalaganja’ je rječnik.

Odmori dušu 33 – pps prezentacija

Kad se odijevate, sjetite se tkalčeva truda; kad jedete, sjetite se seljakova truda.

Uči od jučer, živi danas, gledaj na sutra i odmaraj se popodne.

Ne možemo pomoći svima, ali svi mogu pomoći nekome.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Grčka crkva štuje Klaudiju Prokulu, Pilatovu ženu, kao sveticu 27. listopada (sv. Prokla), a etiopska 19. srpnja (sv. Abrokla).

Neki dobrodušni seljak dođe kod svog župnika i požali mu se: Moj sin je otišao živjeti u grad. Ima plaću oko 300 eura. Što mislite oče, hoće li tamo živjeti kao dobar kršćanin? – Sigurno. Sa toliko novaca i ne može drugačŤije.

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)