Dječak i psić – pps o jednakosti invalidnih osoba

Dječak i psić – pps o jednakosti invalidnih osoba

Dirljiva prezentacija o jednakosti osoba s invaliditetom.

Veličina: 525.5 KB
Ažurirano: 03. 11. 2017.

Kako nastaju pustinje – pps

Marokanska legenda u utjecaju grijeha na pustoš ljudskog života posložena u prezentaciju.
U vrijeme prije ovog vremena zemlja je bila zelena. Posvuda je teklo na tisuće potočića, a oko njih raslo mnogo stabala. Zajedno su rasle smokve, naranče, datulje, limuni. Lav se na livadi igrao s janjetom, a plemena su živjela u miru, jer još ne bijahu upoznala zlo…

Rabinova skromnost – pps

Priča za razmišljanje. Jedan je rabin bio teško bolestan i njegovi su učenici hvalili njegove vrline. Rabin je bio nezadovoljan jer nitko nije spomenuo njegovu “skromnost”.

Nadbiskupija u Linzu u Austriji ponudila je besplatan download zvukova zvona triju najvažnijih crkava toga područja. Među zvonima čiji se zvuk može downloadati na mobilni telefon je i glasovito zvono Immaculata iz katedrale sv. Marije u središtu Linza.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)