Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Odmori dušu 16 – pps

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag.
Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge.
Grubost je pokušaj slabog čovjeka da bude jak.
Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju.

Kutija za prvu pomoć

Simpatičan prikaz potrepština koje bi vjernik uvijek trebao imati uza se kako bi pomogao da životna ovom svijetu bude ljepši.

“Ravna ulica” u Damasku u kojoj je apostol Pavao progledao nakon što je Ananija položio ruke na njega još se i danas tako naziva.

Nakon sata vjeronauka potukla se dva dječaka na školskom dvorištu. Vjeroučiteljica ih razdvoji i ukori starijega: “Sram te i stid bilo! A prije pet minuta smo govorili: Ljubi bližnjega svoga kao sebe samoga!” “On nije moj bližnji”, odgovori dječak, „On je moj brat!”

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)