Sivo-kestenjasti vrapčić – pps

Sivo-kestenjasti vrapčić – pps

Sivo-kestenjasti vrapčić – poučna priča o optimizmu

Bio jedan sivo-kestenjasti vrapčić koji se osjećao nesiguran jer su ga stalno mučila neka tjeskobna pitanja.

Dok je još bio u jajetu zabrinuto se pitao: Hoću li uspjeti probiti tako tvrdu ljusku? (…)

Veličina: 3.18 MB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Profesor i lađar – pps

Profesor i lađar – poučna priča o pravim vrijednostima

Kratka poučna priča o životnim vrijednostima posložena u prezentaciju. Jedan je sveučilišni profesor pitao lađara poznaje li povijest i zaključio kako je ovaj izgubio trećinu života obzirom da povijest nije poznavao.

Leptir i cvijet – prezentacija o molitvi

Prezentacija o molitvi. Molio sam Boga da mi dade jednog leptira i jedan cvijet a on mi je dao gusjenicu i kaktus.

Najpoznatiji gladijator bio je Spartacus – vođa pobune robova.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)