Majka u društvu

• Posvijestiti kako majka daje vrijedan doprinos društvu već samim ispunjavanjem svojega majčinskog poslanja, jer rađa i odgaja nove članove društva, a potom i po djelovanju u društvu koristeći svoja znanja, talente i sposobnosti.
  • Razvijati svijest o vrijednosti svakodnevnih kućanskih poslova i načinima posvećenja radom.
  • Otkriti osobna područja u kojima se najbolje može očitovati ženski »genij« i osnažiti se za društveni angažman.
File Size:211.06 KB
Pregleda:124 Pregleda
Ažurirano: 02. 08. 2019.

Indijski sadui i babe mogu legalno konzumirati marihuanu i hašiš, a za vrijeme festivala Kumba Mela droga je dozvoljena svima. Jedan sadu podijeli sa vjernicima koji dolaze kod njega po blagoslov oko pola kilograma trave.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)