Crni balon – prezentacija o diskriminaciji

Crni balon – prezentacija o diskriminaciji

Dječak je dugo gledao trgovca balonima kako pušta u zrak balone raznih boja. Upitao je: Hoće li crni balon poletjeti u zrak kao i ostali…
Lijepa prezentacija koja govori o neutemeljenosti rasizma i drugih oblika diskriminacije; uči djecu toleranciji.

Veličina: 309 KB
Pregleda: 1926 Pregleda
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Dobra djela – pps

Jednom je čovjek na mostu u San Franciscu platio mostarinu za sebe i za vozača koji je vozio iza njega iako ga nije poznavao. Ovaj je učinio to isto i tako je nastavljen lanac dobrote.
poslao fra Ivan Marić

Stranac u našoj obitelji – pps

Stranac TV – razmišljanje pps

Razmišljanje o utjecaju tv programa na obiteljski život i moralne vrijednosti posloženo u lijepu poučnu prezentaciju.

Biblija je do sada prevedena na oko 2 350 svjetskih jezika, a na svijetu postoji oko 6500 jezika. Sa godišnjom prodajom od gotovo 20 milijuna primjeraka knjiga je koja je doživjela najviše izdanja.

– Gdje ćeš za Božić? – Na ponoćku u župnu crkvu.

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)