Kutija za prvu pomoć

Kutija za prvu pomoć

Simpatičan prikaz potrepština koje bi vjernik uvijek trebao imati uza se kako bi pomogao da životna ovom svijetu bude ljepši.

Veličina: 1.14 MB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Sveži devu – pouka o molitvi

Jedan je čovjek u pustinji zaboravio zavezati devu. Pomolio se Bogu da mu čuva devu no u jutro ju nije našao. Moliti treba s pouzdanjem, ali Bog nema drugih ruku osim naših…

Pouka od dva magarca – pps

Čak i magarci ako sjednu pa ozbiljno razgovaraju uspiju riješiti svoje probleme.
Uključite zvučnike – ne koristiti miša

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Ujedinjeni narodi, da bi istražili kakvo je mišljenje naroda svijeta, odabranim ljudima sa svih kontinenata postavili su isto anketno pitanje: “Kakvo je Vaše osobno mišljenje o nestašici hrane u ostalim dijelovima svijeta?” Rezultati ankete bili su poražavajući. U Africi nisu znali što je to hrana. – U Europi nisu razumjeli što je to nestašica. U Aziji nisu znali što je osobno mišljenje. – U Americi nisu znali koji su to ostali dijelovi svijeta.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)