Priča o dječaku koji je imao povjerenja – pps

Priča o dječaku koji je imao povjerenja – pps

Priča o dječaku koji je imao neograničeno povjerenje u svoga oca pilota poučava nas kakvo bismo povjerenje kao kršćani trebali imati u svoga nebeskog Oca.

Veličina: 412 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Priča o obadu – pps

Abraham Lincoln ispričao je svom prijatelju poučnu priču kako bi mu objasnio zašto ne želi smijeniti suradnika koji je dulje vrijeme remetio njegova nastojanja.

Dvadeset dolara – pps o pravim vrijednostima

Dvadeset dolara – zanimljiva prezentacija o pravim vrijednostima

Lijepa prezentacija o vrijednostima, obogaćena glazbom.

Uključite zvučnike i uživajte!

Najveće zvono u Hrvatskoj, zvono zagrebačke katedrale, teško je gotovo 6 tona.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)