Četiri žene – pps

Četiri žene – pps

Prezentacija o duši, tijelu, prijateljima i materijalnom bogatstvu.
Prigodno za Dušni dan.

Veličina: 683 KB
Ažurirano: 02. 10. 2017.

Ljubav je dosjetljiva – pps

Dosjetka jedne majke koja je lukavstvom uspjela povezati svoje dvoje djece jer ljubav jest dosjetljiva.

Pusti tu granu – pps o Božjoj providnosti

Prezentacija o pouzdanju u Božju providnost.
Neki je ateist pao sa stijene i uhvatio se za granu točno iznad provalije. Bože, ako te ima spasi me! – reče.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Na godišnjem susretu misionara franjevac ponosno reče isusovcu: “Ove sam godine krstio 328 novorođenčadi.” Isusovac odvrati: “Nije loše, ja sam ove godine obratio samo plemenskog poglavicu i vrača.”

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)