Svetost - cilj majcinstva

• Posvijestiti da smo svi pozvani na svetost, a da ulaskom u brak žene biraju i majčinstvo kao put osobnog posvećenja, ali i pružanja pomoći djeci na njihovom putu.
  • Razmisliti o osobnom napretku od početka kateheza i o onome na čemu još valja raditi, bilo samostalno bilo uz pomoć duhovnoga vodstva.
  • Posvijestiti povezanost duhovnosti i duhovitosti koja pomaže rastu u poniznosti.
File Size:224.21 KB
Pregleda:133 Pregleda
Ažurirano: 02. 08. 2019.

Indijski sadui i babe mogu legalno konzumirati marihuanu i hašiš, a za vrijeme festivala Kumba Mela droga je dozvoljena svima. Jedan sadu podijeli sa vjernicima koji dolaze kod njega po blagoslov oko pola kilograma trave.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)