Odgođen susret maturanata

Zbog novonastale situacije oko širenja epidemije koronavirusa, a prema naputku Ministarstva znanosti i obrazovanja, odgađa se do daljnjega međubiskupijski susret maturanata koji je bio planiran 28. ožujka ove godine na Humcu. Nadamo se da će se situacija smiriti te da ćemo isti susret uspjeti organizirati nakon Uskrsa.
Hvala na razumijevanju!

Najveći gotički oltar u Europi, 10 x 12 metara nalazi se u katedrali sv. Marije u Krakowu u Poljskoj.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)