Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps učenje kroz igru. Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u prvom razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Veličina: 3.51 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Lijepa kuća – sjećanje na pokojne pps

Lijepa, pomalo sjetna, prezentacija o obitelji i o onima kojih više nema s nama. Korisno za katehezu o Dušnom danu ili pak o četvrtoj Božjoj zapovijedi.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

– U svom životu slagala sam samo tri puta – hvali se jedna žena u društvu prijatelja. – Ovo je znači četvrti – odgovori netko od njih.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)