Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps učenje kroz igru. Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u prvom razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Veličina: 3.51 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Lijepa kuća – sjećanje na pokojne pps

Lijepa, pomalo sjetna, prezentacija o obitelji i o onima kojih više nema s nama. Korisno za katehezu o Dušnom danu ili pak o četvrtoj Božjoj zapovijedi.

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za treći razred

Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u trećem razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Kumba Mela, indijski vjerski festival koji traje mjesec dana, najveće je okupljalište ljudi koji svijet poznaje.

Ivica piše pisanu provjeru znanja. UČITELJICA: Ivice, nadam se da te ovaj put neću uhvatiti kako prepisuješ? IVICA: Učiteljice, i ja se nadam.

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)