Mudrost Aborigina – pps

Mudrost Aborigina – pps

Praaustralci, Aborigini nisu se vezivai za predmete, posjedovali s samo ono što su nosii na sebi ili u rukama. Dan s započinjali molitvom. Zahvaljivali su za hranu…

poslala Ivana Vukosav

Veličina: 1.1 MB
Pregleda: 2040 Pregleda
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Znaš li… pps

Znaš li da ono što ti želiš, a ne možeš, može tvoj Otac nebeski?

Grčka crkva štuje Klaudiju Prokulu, Pilatovu ženu, kao sveticu 27. listopada (sv. Prokla), a etiopska 19. srpnja (sv. Abrokla).

U prepunom tramvaju sjedi svećenik i čita. Iza njegovih leđa jedan čovjek reče drugomu: “Kad bih ja imao bedastog sina, poslao bih ga da postane svećenik.” Svećenik se okrene, pogleda čovjeka i reče: “Vidim da po tom pitanju imate drugačije mišljenje od Vašega oca.”

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)