Zašto ići u crkvu? – pps

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Veličina: 1.76 MB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Plimsollov znak – pps

Plimsollov znak – poučna priča

Poučna prezentacija koja podsjeća na potrebu odmora, opuštanja, duhovnosti i povezanosti.

Kako nastaju predrasude – pps

“Dvije su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost, ali ja za ovo prvo više nisam siguran.” (Albert Einstein)

Uključite zvučnike!

Potres na kopnu, tri velika potresa morskog dna, požare i plimne valove koji su 1775. godine uništili 15 tisuća zgrada, 300 palača i 110 crkava preživio je samostan Monasterio deo Jeronimas u Lisabonu koji je dao sagraditi kralj Emanuel I.

“Pero, jako si se promijenio. Puno si viši nego kad sam te zadnji put vidio; mršaviji si; kosa ti je smeđa a bila je crna…” “Ali ja nisam Pero, ja sam Ivan.” “Što? I ime si promijenio!?!”

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)