Molitva puža – pps

Molitva puža – pps

Gospodine, pričekat ćeš da k tebi stignu i oni koji se, noseći svoj teret sporo kreću.

Veličina: 373.5 KB
Ažurirano: 03. 11. 2017.

Gospodin sunce pravde – psalam 19 (pps)

Devetnaesti psalam “Gospodin sunce pravde” posložen u prezentaciju. Korisno za uvodnu molitvu na satovima vjeronauka ili župne kateheze.

Svagdanja molitva – pps

Bože daj mi radost u običnim stvarima, u svjetlucanju trave nakon kiše, u ljubavi prijatelja,
u njihovu dragom razgovoru dok ljeto završava….

Zaštitnik Venecije, sumnjivo lijepog grada, kako reče Thomas Mann bio je sv. Teodor dok mletački trgovci nisu 828. g. ukrali relikviju sv. Marka iz Aleksandrije.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)