Tri majmuna – pps

Tri majmuna – pps

Zlo u drugima ne vidim, ne čujem niti o njemu govorim.
Zlo u sebi nastojim iskorjeniti

Priredio fra Ivan Marić.

Veličina: 653 KB
Pregleda: 1923 Pregleda
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Bože, daj mi radost – pps

Bože daj mi radost u poslovima koji pritišću, u misli da se život troši na ljubav, u vjeru u Boga na kraju puta.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Po istraživanju Vijeća europskih biskupskih konferencija, u Europi postoje zemlje koje imaju konfesionalni vjeronauk, općekršćansku vjersku nastavu ili obveznu religijsku kulturu. Nikakva modela vjeronauka u školama nema u Albaniji, Bjelorusiji, Bugarskoj i Sloveniji.

Došla tri ateista pred vrata Raja. Rekoše sv. Petru kako žele upoznati Boga. Petar ode i reče Gospodinu tko je pred vratima. – RECI IM DA ME NEMA! reče On.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)