Postoje samo dva svijeta – pps

Postoje samo dva svijeta – pps

Postoje samo dva svijeta – stari svijet i evanđeoski svijet; samo dva načina života – stari život i evanđeoski život.

Tekst: Stjepan Lice

Veličina: 207 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Misli Ziada Abdelnoura – pps

Zdrav razum nije dar, već kazna jer moraš izići na kraj sa svima koji ga nemaju.
Kada bi svi poštovali pravila, ništa se nikad ne bi promijenilo.
Istinski bogat čovjek je onaj čija djeca trče u zagrljaj i kada su mu ruke prazne.
Nemoj razmišljati izvan okvira. Razmišljaj kao da okviri ne postoje. Život je kao lift. Dok se penješ, ponekad moraš pustiti neke ljude da izađu.

Znaš li… pps

Znaš li da ono što ti želiš, a ne možeš, može tvoj Otac nebeski?

Nakon smrti Heroda Velikoga Rimljani su na križ pribili 2000 ustanika.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Djeca dobivaju udarce koji pripadaju roditeljima. (Talijanska)